Maria Lugn   Auktoriserad redovisningskonsult, vd  Maria arbetar främst med företagsutveckling, skatteplanering och HR-frågor.  0731-41 87 88  maria@olssonlugn.se

Maria Lugn

Auktoriserad redovisningskonsult, vd

Maria arbetar främst med företagsutveckling, skatteplanering och HR-frågor.

0731-41 87 88

[email protected]

Marcus Halvarsson   Redovisningskonsult  Marcus arbetar främst med bokslut, ekonomistyrning och företagsutveckling.  0706-77 98 29  marcus@olssonlugn.se

Marcus Halvarsson

Redovisningskonsult

Marcus arbetar främst med bokslut, ekonomistyrning och företagsutveckling.

0706-77 98 29

[email protected]

Hanna Johansson   Redovisningsassistent  Hanna arbetar främst med löpande bokföring, reskontrahantering och betalningar.  0723-93 70 45  hanna@olssonlugn.se

Hanna Johansson

Redovisningsassistent

Hanna arbetar främst med löpande bokföring, reskontrahantering och betalningar.

0723-93 70 45

[email protected]

 
Frida Eklöf   Redovisningsassistent  Frida arbetar främst med löpande bokföring, reskontrahantering och betalningar.  0708-73 19 50  frida@olssonlugn.se

Frida Eklöf

Redovisningsassistent

Frida arbetar främst med löpande bokföring, reskontrahantering och betalningar.

0708-73 19 50

[email protected]

Philip Stensby   Redovisningskonsult  Philip arbetar främst med bokslut, lönehantering, affärssystem och löpande bokföring.  0708-73 20 27  philip@olssonlugn.se

Philip Stensby

Redovisningskonsult

Philip arbetar främst med bokslut, lönehantering, affärssystem och löpande bokföring.

0708-73 20 27

[email protected]

Evald Lugn   Vice vd  Evald arbetar främst med lönehantering, personal, inköp, marknad och försäljning.  0735-63 83 04  evald@olssonlugn.se

Evald Lugn

Vice vd

Evald arbetar främst med lönehantering, personal, inköp, marknad och försäljning.

0735-63 83 04

[email protected]